Aktuality

Oznámení o uzavření školy.

Z důvodu připojení k jednodenní výstražné stávce je z organizačních důvodů 27.11. 2023 1. Mateřská škola Protivín UZAVŘENA. Děkujeme všem za pochopení a podporu.

Zjistit více

Podzimní stezka

Milé děti, vážení rodiče. Opět jsme pro Vás připravily zábavnou „PODZIMNÍ STEZKU“, která je plná různých úkolů. Čeká na Vás 10 zastavení, kde budete plnit různé úkoly. Stezka vede okolím naší mateřské školy a je značená červenými a žlutými provázky. Přejeme Vám hodně zábavy a doufáme, že se Vám bude líbit.

Zjistit více

Pravidla pro odhlašování dětí přes aplikaci TWIGSEE

Vážení rodiče, upozorňujeme, že je potřeba, aby byl oběd vašim dětem na druhý den ohlášen, zadat omluvenku přes aplikaci TWIGSEE nejpozději do 12:OO hod. předešlého dne. Pokud zadáte omluvenku ve 12:O1 hod, a později, omluvenka bude brána jako pozdní a oběd nebude ODHLÁŠEN! V tomto případě máte možnost si oběd vyzvednout a to od 11:OO – 11:15 hod., v…

Zjistit více

Projekt Šablony I spolufinancovaný EU

A3-plakat-publicita

Zjistit více

Poděkování

Děkujeme všem, kteří se zapojili do malování vajíček pro „školkový vajíčkovník“. Během pár dní na něm přibylo celkem hodně malovaných vajíček. Ještě jednou moc DĚKUJEME!!! V případě zájmu si můžete svá vajíčka do konce tohoto týdne odnést domů.

Zjistit více

Upozornění

UPOZORNĚNÍ!!! NEPARKUJTE PROSÍM VE VJEZDU DO TECHNICKÉHO DVORA MŠ! BLOKUJETE TAK VJEZD AUT PRO ZÁSOBOVÁNÍ MŠ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zjistit více

Digitalizace MŠ

Naše MŠ se zapojila do projektu financovaného Evropskou unií. Jedná se o realizaci investice národního plánu obnovy – KOMPONENTA 3.1 infoleták: Digitalizace

Zjistit více